opel vectra 1.7 dizel -89

Shitet nga: vectra 14 Shk 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Lipjan
shes opel vectra 1.7 dizel vetura asht shum e ruajtur si jasht po ashtu dhe brenda vetura ka shum harigjime te vogla motorrin nuk e ka te ndrruar asniher
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim