Autolarje KÄRCHER HD 550

Shitet nga: Gzim 11 Sht 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes autolarjen kärcher hd 550
Me uj te nzeht ne gjendje shum te mir
Dhe te rregullt
Me cev dhe pistole
Per me shum informata kontakto
044822556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim