Autolarje Kärcher dhe wap

Shitet nga: Gzim 26 Dhj 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shiten autolarjet
2 kärchera 1000sei
1 kärcher 1000se
Wap L3000
Shum lloje cevash 10-20 metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim