Autolarje top craft

Shitet nga: Gzimi 25 Qer 01:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Lipjan
Autolarje top craft 7.5litra ne min.
E komletune dhe ne gjendje te
Shum te mir
044822556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim