Brusalica CMI

Shitet nga: CMI 26 Qer 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Brusalica nga gjermania e firmes CMI 2200w
Dhe ka 6300 rrotullime 1 min
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim