Brusalicat MAKITA si dhe tjera lloje HITACHI

Shitet nga: Naser 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Lipjan
brusalica makita orgjinale 044541183 te naseri njeheret kemi edhe tjera lloje te brusalicav kemi BLECEN DEKER ,HITACHI. etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim