Cekullar 350 dhe plluxh 220

Shitet nga: Behram 19 Mar 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

570 EUR

Komuna: Lipjan
Shiten pllugjet me qmim te volitshum dhe te mir 220 euro po ashty dhe cekullar me te gjitha operacionet po ashtu me qmim te volitshum 350 euro po ashtu bejm edhe ndrrim me ndonje send per me shum 044647908 049483143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim