Furrë për bukpjekes

Shitet nga: Bekim 18 Mar 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shitet furra per bukpjekes , eshte shum pak e perdorur dhe se eshte me djegje me dru.

Çmimi me marrveshje .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim