Gjenerator "LOMBARDINI" 16 KVA

Shitet nga: xxxx 04 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Lipjan
Shes gjeneratorin lambordini 16killovat shum i rujtun shum pak ore la punuar ne gjendje te rrehullt me garancion pun perfekte qmimi 2200€ arsyeja pse e shes esht se kam dy dhe nuk me nevoitet te interesuarit let lajmrohen ne ket numer te telefonit: 044554020
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim