Gjenerator (agregat )5 kw disel

Shitet nga: buli 08 Pri 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

630 EUR

Komuna: Lipjan
Shitet gjeneratori 5.0kwa osht shum i fort dhe i rregullt osht me naft dhe ka fuqi mjaft te madhe .
Info viber 00377 45 645 975
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim