Makina per prodhimin e bllokave te betonit

Shitet nga: fadil 11 Mar 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

17 500 EUR

Komuna: Lipjan
makin per prodhimin e bllokave te betonit makina esht mark gjermane zenith dhe ka 15 kallap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim