Makina per prodhimin e kubzave

Shitet nga: Agimi 06 Mar 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes makinen per prodhimin e kubzave, makina posedon 6 kallapa. Kubz T , Kubz I , Kubz 6kendshe , Kubz S , Ansorë 24x18x80 , Ansorë 80x8x20 dhe Kallapin e bllokave 20x20x40. Makina posedon 2 miksera+shiritin per bartjen e materialit. Ka edhe 150 copa drrasa. Makina eshte ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim