Maqina per autolarje Startek nga italia

Shitet nga: gazmir 03 Mar 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Lipjan
Shitrn maqinat e reja te ardhura nga italia jan te pa perdorura dhe shiten urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim