Maqinat me qira

Shitet nga: Mehmet 06 Dhj 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
leshoj maqinat me qira per thithjen e lagshtis mykit dhe ibercukit shum te mira te ardhura nga ch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim