Plugjet

Shitet nga: fitim 27 Shk 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Lipjan
Jan shum tmir per pun dhe mjaft te ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim