Teha per beton

Shitet nga: ntp.te naseri 28 Sht 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
kemi teha diamant nga gjermania si dhe teha te drurit 044541183
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim