Vegla pune

Shitet nga: adnan 20 Gsh 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shes veglat pune,Laser me kembe,Aku me bateri,Shar prerese,2komplete me shtrava te,lloj llojshem,afer 40 shtrafsigera te llojllijshem,burgia afer 12 copa,6 skalpera Apo thika prerese,7 pare Dana,20 qelsa te llojshem,dhe tjera sende te imeta,,,i tere prodhimi Gjerman dhe Francez.Une e kam qmimin por do e shikoj sa me afroni ju.ju flm per mirekuptim!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim