Vig rrobash per tharje

Shitet nga: petrit 21 Dhj 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
shes vigun e rrobave esht i ardhur nga zvicrra esht shum modern dhe i bukur, esht i parapar te shfrytzohet per 4makina rroba,esht si lloj ombrelle hapet dhe mbyllet ,mund ta shihni ne foto :)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim