cnc programer dhe mjeshter

Shitet nga: veli 23 Tet 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Bejm instalimin e systemit te cnc prej nc ne system modern cnc .
dhe i japim aftesin e plote per pune 3D .
si dhe trajnime perkatese.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim