hambar

Shitet nga: petrit 21 Dhj 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lipjan
hambar per miser/grur ose per gjera tjera, esht e hekurit dhe mund ta shihni me foto :)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim