----TONI---

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: beqir jashari 26 Mar 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
bejme montimin dhe rregullimin e oborreve me kocka(kubeza) te betonit ,rregullimin e kopshteve(mbjelljen e pishave dhe barin) si dhe ngjeshjen e temeleve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim