Qeshme dhe funtana te Ndryshme prej gurit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Behar Bytyqi 23 Tet 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
shesim qshme dhe funtana prej guri si dhe kryem keto pun nga guri , mure te ndryshme oborri , kamina te ndryshem , dyer te oborrit , furra buke etj , per me teper kontakto pronar Behar Bytyqi tel 044 562 177
jemi nga kumuna e malisheves ju mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim