85 euro me 3goma Dritare 50/50 me kompenzim

Shitet nga: Pvc 30 Nën 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Lipjan
Dyr dhe Dritare te plastikes me garancjon dhe me qmimm te volitshumm ju ufrojmm matrial me dy goma apo me trii goma, (80x140 ) me tri goma 95 me kiper ( 80 × 140 ) me dy goma 85
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim