Cisterna

Shitet nga: Rrahmon 30 Mar 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
shesim cisterna per te gjitha nevojat e juaja.
cisternat jane te pasterta dhe mund te sherbejensi rezervouare te ujit.
kemi cisterna-1000 litershe edhe cisterna-650 litershe shum te mira dhe te pastra
qmimi sipas marrveshjes ju mirpresim
kontaktoni ne nr. 044117776 . 049117776 . 044361446 . 049361446 edhe viber 0037744117776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim