Dritare dhe dyer per tarasa prej druri

Shitet nga: luma 28 Nën 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Kemi dritare dhe dyer per terasa,prej druri jan prodhimi slloven,dyert dhe dritaret posedoin 2 gjama dimensionet e dritareve 80x140 dhe dimensionet per dyert e terasave jan 80x200 qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim