Dritare dhe dyr jan te mire

Shitet nga: bislim 17 Tet 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
dyrt edhe dritaret jan te mira dyrt nuk jan te pordorta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim