Dyer automatike per garazha

Shitet nga: kujtim 24 Pri 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shesim dyr automatike per garazha me telkomand dyert jan me panel 4.2cm trashsi dyert jan prodhi gjerman material I fort punojm te gjitha dimensionet po asht shesim dhe montojm motorra te dyrve te oborrit rrshqitse dhe ne krah
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim