Dyr te mbrendshme

Shitet nga: Ardi pcv 31 Tet 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

108 EUR

Komuna: Lipjan
Dyer druri I taliane
Mbrendesia e deres e mbushur me dru embeshtjellur
me pllaka te medijapanit MDF 1.8mm te plastifikuara
kunder lageshtis dhe gervishjes
Korniza deres 12-18cm
22-26cm
28-33cm+10euro
Te gjitha dyert me xham+10euro

Trandporti falas

Gjendemi ne magjistralen Prishtin-ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim