Dyre Antike Te Drunit

Shitet nga: ELMI 17 Gsh 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Lipjan
dyre jan ne gjendje te rregullte dhe shum te rujtuna gjatsija 3.50 NALTSIJA 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim