Gyp metalit trash fi 500 dhe fi.350

Shitet nga: Gani 08 Maj 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Lipjan
Gyp fi.500 (53cm)gjatsija 6 metraqmimi350E Dhe tjetri fi.350(35cm)gjatsija 4 metra qmimi 150 E.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim