HIDROIZOLIM ME MATERJAL ZVICERRAN

Shitet nga: luan shala 19 Krr 14:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
bejm hidro dhe termoizolimin e terasav te ndryshme me materjal zvicrran dhe me makinerin me te persosur me garancjon 50 vite 044 630 056 049 217 324
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim