Libell lazer

Shitet nga: Misin 11 Sht 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
E shes libellen lazer e pa perdorur firma bosche
Esht shum praktike per pun sidomos per pllaka, knauf montim te dyerve dhe dritareve shpejt dhe leht, esht i paisur me libell vertikal dhe horizontal dhe mund ta vendosni ne qdo vend qe ju pershtate juve per pun apo eka edhe pjesen e vet per vendosje,ju mirpres per qdo ofert nga ju.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim