Parket,Laminat,Dyer te mbrendshme,Shkalle,Montim..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Euro Design 30 Krr 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shesim dhe montojme te gjitha lojet e parketit dhe laminatit,dyerve te mbrendshme,shkalleve dhe riparimin e parketit te vjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim