Qeremide dhe tulla

Shitet nga: xx 17 Tet 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
shes 800 copa qeremide dhe 200 copa tulla qeremidet jan shum te mira i shes se pom pengojn ne oborr, ekam prish shtepin e vjeter dhe nuk me duhen qmimi i lir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim