Rezervar për ujë

Shitet nga: Rrahmon 11 Dhj 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Shesim rezervar per uje shume te mire me shumic dhe pakic jane shume te mir dhe te paster per nevoja te ndryshme me qmim te volitshem me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim