Shes dritarer dhe dyert e tarasav

Shitet nga: Labii 25 Gsh 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Lipjan
Shes 11 dritare dhe 3 dyer te tarasav ne gjendje te mir mbyllen hapen lirshem gjithashtu hapen edhe kiper arsya
E shitjes eshte se kam bler dritare te plastikes qmimi komplet 300€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim