Shes tri dyer pak te perdorura qmimi sipas marreve

Shitet nga: Agron 14 Mar 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Shes tri dyer shum pak jane te perdorura dyert jane te ruajtura dhe jane sikur te reja pres oferta serioze kontaktoni ne nr 049316268 qmimi 50 e per nje dere
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim