Tavolin oborri per pushimore

Shitet nga: beqir 26 Mar 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Lipjan
Shesim tovolin oborri dimenzioni2.20x2.20 e punuar me dore teraser dhe mermer me ngjyre okside... punojme edhe me porosi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim