Inventar dekorim piktura

Shitet nga: Blerton 02 Dhj 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Antikë dhe Art
Pictura per restaurant/kafiteri nga Italia komplet 100 Euro 11 piktura.
Mund ti bleni vetem ato qe ju pelqejn me qmime te volitshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim