DYER HARMONIK

Shitet nga: lulzim 30 Jan 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
ju ofrojm dyer harmonik nga platsika kualitative e qertifikuar me standard iso.Kemi plastik nje ngjyrshe dhe plastik emitim te drurit.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 1448 991 DHE 049 148 991.WAIBER +377148991
ORARI I PUNES 7 - 22 GJDO DITE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim