Derë e garazhdes

Shitet nga: Artani 22 Nën 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dere te garazhdes. Eshte shume e ruajtur, pak e perdorur, funksionon shume mire eshte me hapje me dore, ngjyra eshte shume e mire e pademtuar.
Kontakti ne viber +38649891052
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim