Der e jashtme

Shitet nga: Shefqet 15 Gsh 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren e hymjes nga alomini eshte ne gjendje te rregullt qmimi 200euro
Ndrrim i mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim