Dera e hymjes

Shitet nga: +++ 13 Nën 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR   230 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet dera e hyrjes, dera eshte ne gjendje te rregullt (per ket ju garantoi),arsyeja e shitjes eshte sepse un kam dimension tjeter te deres dhe per kete arsye shitet kjo der e hyrjes, nuk ka asnje defekt, per kete mund te vini dhe te e shikoni, besoi qe let mund te mirremi vesh per qmimin final...., dera eshte e materialit alumin . Dimensionet 1.40 gjersi dhe 2.07 cm gjatesi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim