Dere

Shitet nga: Shitet qen i sharrit 11 Pri 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   120 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes deren e hymjes per me shum na kontaktoni ne 044 153 151 ose ne Viber +37744543322
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim