Dere e Banjos

Shitet nga: Lendrit 21 Mar 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shitet Dera e banjos
2Metra gjatsi
85 gjansi
Nuk eshte perdorur kur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim