Dritare

Shitet nga: Kreshnik 27 Shk 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dritaret nga druri të përdorura dy llojsh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim