Dyer per oborre apo per garazh

Shitet nga: Gani 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   130 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer per oborre apo per garazh me dimenzione 4 metra te gjera dhe 2e35 te nalta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim