Dyer per oborre

Shitet nga: Milaim 22 Sht 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Lartsia 2m
Gjersia 2.65
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim