Dyer te mbrendshme Italiane

Shitet nga: haki 16 Shk 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer te mbrenshme druri prodhim Italian.
Mbrendesia e deres e mbushur me dru,
e mbeshtjellur me pllaka te mediapanit(MDF).8mm
,te plastifikuara mePVC folje 0.18mm
rezistente ndaj lageshtis dhe gervishjes.
Gjersia e kornizes; 14-19cm
22-27cm
28-34cm +10euro
Te gjitha modelet pa xham 100 euro
Te gjitha modelet me xham +10euro=110euro.

Ne der jane te perfshir ,brava, cilindri dorzat 3bagllam

Transporti falas

Nr; kontaktit, 044 205 523

Gjendemi ne magjistralen Prishtin - Ferizaj
Fsh. Banulle
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim