Dyer

Shitet nga: Bujar 26 Dhj 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Lipjan
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Shes dyer te ardhura nga gjermania pa ram vetem krah
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim